Tellija/ostja õigused ostu-müügilepingust taganemisel.

Tellijal/ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügi tellimuslepingust. Kõikidele e-poest FashionDreams ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva vastavalt EV Võlaõigusseadusele. Lepingust taganemiseks peab Tellija tegema Müüjale vastavasisulise avalduse e-mailile  info@fashiondreams.ee ning seejärel tagastama tellitud kauba originaalpakendis koos ostuarvega.

Tagastatav toode peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Tagastusele kuulub ka tellimuses olev tasuta toode (kui on lisatud).

Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (kauba kättesaamise päevaks loetakse kauba kättesaamise päeva SmartPOST, Omniva, DPD pakiautomaadist). Kauba tagastuse viis ja koht lepitakse kokku meili- või telefoni teel. Et klientidel oleks mugav kõike toiminguid teostada, kasutame kauba tagastuseks SmartPOST, Omniva, DPD teenuseid. Tellija/ostja peab tasuma tagastamiskulud, kuid mitte rohkem kui 10€, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellimusele.

Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt Tellija/ostja tasus kauba eest. Müüja tagastab raha Tellijale/ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest vastavalt EV Võlaõigusseadusele. Tellijale/ostjale ei kuulu tagastamisele tagastamiskulud lepingust taganemisel.
14-päevane ostust taganemise õigus ei kehti järgmiste kaupade puhul:
* Kaubad, mis on valmistatud/tellitud tellija/ostja isiklikke vajadusi või eritingimusi silmas pidades.
* Kaubad, mis on pakendist välja võetud või pakend on rikutud.Tingimus ei kehti postipakendile.
* Kaubad, mis on kasutatud.
* Kaubad, mille sildid on ära lõigatud.
* Kaubad, mis oma olemuse tõttu ei kuulu tagastamisele (aluspesu, babydoll'd, rannariided, kosmeetika, jne.)
* Igasugune ülaltoodud tingimus, mis raskendab tarbijal taganemisõiguse kasutamist võrreldes võlaõigusseaduses sätestatuga, on tühine.
Müüja ei vastuta kauba loomuliku kulumise ning puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, ebaõige hooldamise või rikkumise tõttu.
Internetipood FashionDreams loodab garanteerida oma klientidele rahulolu meil müüdavate toodetega. Kui Sa pole siiski rahul oma ostuga, palun anna sellest meile kindlasti teada. Me teeme endast kõik oleneva, et tulla vastu mõistlikele ja põhjendatud pretensioonidele, et Sinu kogemus meie e-poes oleks kindlasti meeldiv.

Palun tagastage kaup Smartposti vahendusel Sindi Konsumi pakiautomaati või DPD vahendusel Sindi Konsumi ja Omniva vahendusel Sindi Maxima pakiautomaati. Telefoni nr. 55666610, Trader OÜ. NB! Pakendisse lisa kindlasti koopia tellimusest!
Kui tellimuse koopiat pole võimalik lisada siis kirjutage käsitsi juurde Tellimuse number ja nimi (kui tagastuspakendis puudub info siis ei saa me raha tagastada)